Tokio Hotel 4um
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Tokio Hotel 4um

~uzivajte u forumu~
 
PrijemPrijem  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Spring nicht

Ići dole 
5 posters
AutorPoruka
TH girl
~The best ADMIN~
~The best ADMIN~
TH girl


Broj poruka : 253
Godina : 31
Datum upisa : 15.08.2007

Spring nicht Empty
PočaljiNaslov: Spring nicht   Spring nicht Icon_minitimeSub Avg 25, 2007 4:56 am

BRAVO: Kako je bilo snimanje?
Bill: Jako iscrpljujuće! Ovaj smo video snimali u dvije noći. Prvu noć sa cijelim bendom a drugu noć samo ja. Srećom kretali smo u 17:00 sati. Baš moje vrijeme! (smijeh)

BRAVO: Bilo je jako mokro i hladno. Stajao si tamo samo u majici kratkih rukava. Kako si preživio?
Bill: Treslo mi se cijelo tijelo. Ali kad bi ugasili kameru obukao bih toplu jaknu. Također smo imali vrući čak i toplu čololadu. I topla peciva. I to je pomoglo!

BRAVO: Igraš nekoga tko želi počiniti samoubojstvo – kako si se uživio u tu ulogu?
Bill: Nije bilo lako. U trenutku kad kamera počne snimati moram si predočiti taj osjećaj i to samo kroz jedan pogled. Dečki su već vidjeli video i misle da sam dobro odradio posao.

BRAVO: Nije li te bilo strah dok si stajao na rubu onog krova?
Bill: Imam mali strah od visina. Srećom bio sam spojen sa dvije žice. Osjećao sam se puno sigurnije.

BRAVO: Jesi li ikad razmišljao o samoubojstvu?
Bill: Ne, ne još! Naravno da ljudi ponekad imaju problema i nije ni kod mene sve super – ali nisam još mislio na to da se ubijem!

BRAVO: Znaš li ikoga iz obitelji ii od prijatelja tko je počinio samoubojtsvo?
Bill: Ne. Ali mnogo mladih ljudi oko nas imaju težak život. Često su s nama o tome razgovarali. Zato mislim da je bilo od važnosti da napravimo ovu pjesmu. Sa mojim dijelovima spasitelja i očajne osobe želim reći ljudima da ne odustaju! Kada znaš nekoga tko se želi ubiti, moraš učiniti sve što je u tvojoj moći da mu ponovno vratiš nadu u život!

BRAVO: Jesu li ti fanovi pričali o tome?
Bill: Da. Dobili smo puno pisama od fanova koji su nam pisali da su spremni odustati. Rekli su nam da im je naša glazba pomogla da nastave. To je naravno najljepša stvar koju možeš čuti.

BRAVO: Bojiš li se smrti?
Bill: Da, ne boje li se svi?! Ali Tom se više boji, jednostavno voli život previše. Ja također volim život ali zastrašujuće je kad netko koga znaš umire. Ali jednostavno ne želiš o tome razmišljati. Ljudi se ponekad samo otežavaju život.

BRAVO: Vjeruješ li u život poslije smrti?
Bill: Jednostavno mora postojati nešto ali ne znam što bi to moglo biti. Jednostavno ne može sve tako završiti…

BRAVO: Što želiš biti u svom sljedećem životu?
Bill: želim biti pas! (smijeh) Imaju dobar život. Samo spavaju cijeli dan, jedu i maze ih po cijele dane.

BRAVO: Koliko star želiš postati?
Bill: jako star! Ali također ovisi. Ako bih bio jako bolestan ne bih to htio, ali ako bih imao 85 godina i još uvijek bio zdrav i uživao u životu – to bi bilo super!

BRAVO: Kakav je djed-Bill?
Bill: Boah, jednostavno ne mogu zamisliti ni kako ću izgledati kad budem stariji. Ali mislim da ću biti cool djed! (smijeh)
Nazad na vrh Ići dole
*Billowa
Gost




Spring nicht Empty
PočaljiNaslov: Re: Spring nicht   Spring nicht Icon_minitimeSub Avg 25, 2007 1:39 pm

He,he,ooboozaawaam owaj interwju!
Pogotowo owaj deo:
BRAVO: Što želiš biti u svom sljedećem životu?
Bill: želim biti pas! (smijeh) Imaju dobar život. Samo spavaju cijeli dan, jedu i maze ih(dodji kod mene,ja cu da te mazim,lolz)po cijele dane.
Nazad na vrh Ići dole
TH girl
~The best ADMIN~
~The best ADMIN~
TH girl


Broj poruka : 253
Godina : 31
Datum upisa : 15.08.2007

Spring nicht Empty
PočaljiNaslov: Re: Spring nicht   Spring nicht Icon_minitimeNed Avg 26, 2007 11:22 am

hehe......... Very Happy:D:D
Nazad na vrh Ići dole
tea93

tea93


Broj poruka : 56
Godina : 30
Datum upisa : 26.12.2007

Spring nicht Empty
PočaljiNaslov: Re: Spring nicht   Spring nicht Icon_minitimeSub Dec 29, 2007 6:28 am

Ne zelim da zamisjam deda-billa..!
Nazad na vrh Ići dole
NAJ FAN DE TOKIO HOTEL

NAJ FAN DE TOKIO HOTEL


Broj poruka : 203
Godina : 26
Location : ~~~~~~~~~~~~~in the world~~~~~~~~~~~
Job/hobbies : computer
Datum upisa : 04.10.2008

Spring nicht Empty
PočaljiNaslov: Re: Spring nicht   Spring nicht Icon_minitimeNed Nov 16, 2008 9:17 am

tea93 ::
Ne zelim da zamisjam deda-billa..!
Nazad na vrh Ići dole
~*Bill*Girl*Friend*~

~*Bill*Girl*Friend*~


Broj poruka : 115
Godina : 29
Location : ~*Sa Billom na pustom ostrwu*~
Job/hobbies : ~*Sa Billom prowodjenje u studiju*~
Datum upisa : 15.11.2008

Spring nicht Empty
PočaljiNaslov: Re: Spring nicht   Spring nicht Icon_minitimeSre Dec 10, 2008 8:07 pm

NAJ FAN DE TOKIO HOTEL ::
tea93 ::
Ne zelim da zamisjam deda-billa..!
A da znate ja sam ista Bill znaci nemozete ni mene da zamislite mislim ja imam istu frizuru kao on ma swe isto xaxaxa bill
Nazad na vrh Ići dole
http://tomandbill.3forum.biz
tamy kaulitz

tamy kaulitz


Broj poruka : 49
Godina : 28
Datum upisa : 30.11.2009

Spring nicht Empty
PočaljiNaslov: Re: Spring nicht   Spring nicht Icon_minitimeSub Feb 20, 2010 3:14 pm

istu frizuru?????
NO WAYY!!!!
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Spring nicht Empty
PočaljiNaslov: Re: Spring nicht   Spring nicht Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Spring nicht
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Tokio Hotel 4um :: Sve o Tokio Hotelu :: Intervijui-
Skoči na: